Lucie – Centrum zdraví

vzniklo v roce 2011 pod vedením odbornice na výživu a zdravý životní styl RNDr. Lucie Svobodové. Klienti si zde mohou nechat poradit, jak zdravě zhubnout bez drastických diet, jak zlepšit svou výkonnost ve sportu či zdravotní stav.

L. Svobodová zakládá svou práci na odbornosti a především na individuálním přístupu ke klientovi, ve kterém zohledňuje výjimečnost každého jednotlivce vzhledem k věku, pohlaví, zdravotnímu stavu, fyzické a psychické námaze, možnostem stravování apod. Vystudovala obor Biochemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

Po ukončení studia se zaměřila na rozšiřování znalostí v oblasti správné výživy. Je členkou Aliance výživových poradců ČR, pod jejíž záštitou se zúčastňuje dalších odborných seminářů zaměřených na výživu. S poradenstvím v oblasti životního stylu má více než 10-ti leté praktické zkušenosti.

 

Certifikáty

Ráda se Vám budu věnovat ve všech oblastech zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Přístroj InBody 230

Ve své praxi používám profesionální přístroj InBody 230, jeden z nejmodernějších a nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla.

přístroj InBody 230

Naše certifikáty