Média a my

06. 09. 14

Dieta a alkohol nejdou dohromady

Dieta a alkohol k sobě rozhodně nepasují. I když se jedna sklenka zdá množstvím zcela neškodná, může kaloricky vydat za plnohodnotné jídlo. Pokud tedy držíte dietu, měl by být pro vás alkohol tabu.

27. 08. 14

Dětské svačiny...nutné pro výkon, vývoj i pohodu

Pozorujete u svých dětí neklid či únavu? Všimli jste si, že mají větší chuť na sladké nebo je u nich patrný počátek obezity? Jednou z příčin těchto problémů může být vynechání svačiny - ta je totiž pro vašeho potomka nutností, stejně, jako mít napsané úkoly do školy. 

22. 08. 14

Jak vyzrát na vlčí hlad

Znáte to, přijdete domů z práce nebo ze cvičení a nevíte, co byste honem snědli. Nakonec ve vteřině spořádáte doslova cokoliv z ledničky? Tento stav rozhodně nepřispívá k dobrému zažívání nebo vaší váze. Ale jak vyzrát na "vlčí"hlad?

15. 08. 14

Deset potravin, které nám mohou škodit

Pojďte se podívat na potraviny, které je dobré v jídelníčku omezit nebo je nahradit zdravější variantou.

12. 08. 14

Kalorická srovnání potravin, která vás šokují

Pojďte se podívat na kalorické srovnání pamlsků a klasických pokrmů, které vás určitě překvapí.

19. 07. 14

Ovoce, zelenina, pohyb - proč přesto nehubneme?

Lehčí strava, více ovoce a zeleniny, menší chuť k jídlu - to vše se dá v létě využít k tomu, abychom shodily pár přebytečných kil. Jenže na druhou stranu se zase dopouštíme mnoha prohřešků, což je důvod, proč ručička váhy neklesá.

17. 07. 14

Hlídáte si linii? Která zmrzlina nebude znamenat konec našeho snažení?

Štíhlá postava a letní zmrzlina.Že to nejde dohromady? Ale ano! Pokud se při výběru zmrzliny budete držet několika zásad, můžete si ji dovolit v letním žáru, i přesto, že si hlídáte štíhlou linii…

 

Přístroj InBody 230

Ve své praxi používám profesionální přístroj InBody 230, jeden z nejmodernějších a nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla.

přístroj InBody 230

Naše certifikáty